Beyond Good & Evil: 20th Anniversary Edition Çıkış Tarihi Duyuruldu

Ubisoft, Kasım 2003 tarihinde PlayStation 2, Xbox ve GameCube oyun konsolları için Beyond Good & Evil oyununu piyasaya sürmüştü. Şimdi ise bilimkurgu temalı üçüncü şahıs aksiyon-macera oyunu yirminci yılına özel olarak Beyond Good & Evil: 20th Anniversary Edition olarak geri dönüyor. Oyun birçok platform için 25 Haziran tarihinde resmi olarak çıkış yapacak.

Orijinal oyunda olduğu gibi yeni sürüm de bazı renkli karakterlerin yardımıyla evine uzaylı istilasını durdurmaya çalışan Jade adlı bir muhabir/maceracıyı konu alıyor. Beyond Good & Evil: 20th Anniversary Edition, yeniden düzenlenmiş 4K grafiklere sahip olacak ve 60 FPS’ye kadar çalışabilecek. Ayrıca tüm platformlarda otomatik kaydetme ve çapraz kaydetme desteği de sunulacak ve kontrol edilecek yeni bir oyun içi hazine avı sağlanacak. Oyun, yayınlanmamış sanat eserleri, videolar ve oyunun geliştirilmesinden daha fazlasını içeren yeni bir kamera arkası galerisi içerecek.

Oyun PC için Steam, Epic Games Store ve Ubisoft Store üzerinden yayınlanacak. Ayrıca PS4 ve PS5, Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series X ile Switch konsolu için de piyasaya sürülecek. Ek olarak oyuna, NVIDIA GeForce NOW ve Amazon Luna bulut oyun hizmetleri aracılığıyla da erişilebilecek.

Öte yandan, 2017 yılında duyurulan Beyond Good & Evil 2’den hala ses seda yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir