Ünlü isimlerden seçim paylaşımları: ‘Yolumuz uzun, heyecanımız yüksek’


Özge Özpirinçci: Daha güzel bir doğum günü hediyesi düşünemiyorum!

Şevval Sam: Ekrem Başkan!! İstanbul’a yakışıyorsun…Türkiye’ye yakışıyorsun! Gurur duyuyoruz seninle, ve kutluyoruz. Bize yaşattığın mutluluk, verdiğin umut için müteşekkiriz.

Cem Yılmaz: Valla ben bişey yapmadım.

Armağan Çağlayan: 2024 gerçekten “emekliler yılı” oldu!

Mert Fırat: Tsunami, liman dalgası ya da dev dalga, denizlerin tabanında oluşan deprem, gök taşı düşmesi, yanardağ patlaması ve bunlara bağlı taban çökmesi, zemin kaymaları gibi tektonik olaylar sonucu denize geçen enerji nedeniyle oluşan uzun periyotlu dalgalardır.

Nurgül Yeşilçay: Valla inanamıyorum, şoktayım herhalde. Mutluluk, kızgınlık, kırgınlık, bıkkınlık, merak, karmakarışık! Biz ne yaşadık! Yarın anlarım herhalde!

Ezgi Mola: Birleştirici konuşmalarından dolayı Mansur başkanı tebrik ederim, genel olarak söylenen birleştirici her söylemi destekliyor, ülkemiz için hayırlısı olsun diyorum. Bu bir maç değil, kimse kimseyi gaza getiren çirkin söylemlerde bulunmamalı. Daha gidecek çok yol var, yemeden, yedirmeden halktan alınanın halka verildiği bir devir gelsin artık. Hiçbir çocuk beslenmeliği olmadan okula gitmesin mesela, barınaklarda canlara iyi bakılsın. Kendine 10 daire alarak imar vermesin hiçbir başkan mesela! Biz bunları duyduk, duymayalım artık. Hayırlı olsun.

Mine Tugay

Hadise

Sertab Erener

Enis Arıkan

Ceylan Ertem: Yolumuz uzun, heyecanımız yüksek, gençliğimiz var.

Sabahat Akkiraz: Partimizin büyük zaferi hepimizin yüzünü güldürdü. Yaşasın Cumhuriyet, Yaşasın demokrasimizin yerel yönetimlerden başlayan yeni dönemi.

Selda Bağcan: “ÇALIYO ama ÇALIŞIYOLAA!” iflas etti!..

Hayko Cepkin: Güüünaayydıııın günaydın beee. Dahası da olunca kimbilir daha da nasıl uyanılacak. Güüüünaaydııın işteeeee.

Mustafa Sandal: Evlatların gereğini yapmıştır Atam.

Pelin Batu: Yıllardan sonra ilk kez seçim ertesi yüzüm gülüyor. Günaydın.

Nazan Öncel: Kolları sıvadığı ilk gün memlekete bahar gelecek demişti.

İlyas Salman: Size Kanal İstanbul’u yaptırmayacağız! Size Kanal İstanbul’u yaptırmayacağız! Size Kanal İstanbul’u yaptırmayacağız!

Fazıl Say: Yani… 1970 doğumluyum 80’lerden beri seçimleri izlerim, hep yeniliriz. Yıllardır da oy kullanıyorum. Galiba “İLK KEZ” “kazandık” diyorum. Diyoruz!!! ?? Bravo tüm emeği geçenlere. Bu sonuç; müthiş arkadaş!! Her yerde! Vay be!!! Bravo CHP Özel, İmamoğlu özellikle bravo!

Cem Davran: Bizden sonraki nesillerin, 2024 yerel seçimleri diye özellikle ve özellikli örnek olarak bahsedeceği bir gün yaşadık. Vakanüvisler mutlaka takvime işaret koyacaktır.

Ceyda Düvenci: Mutlu pazar…

Pınar Altuğ: Kırmızı sana çok yakıştı canım ülkem.

Mabel Matiz: Jötem Türkiyem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir